Chciałam zorganizować nieprzeciętną imprezę integracyjną

Jestem nauczycielką w szkole średniej. W tym roku po raz pierwszy w swojej karierze zawodowej objęłam wychowawstwo nad pierwszą klasą. Uznałam, ze świetnym rozwiązaniem na początek roku szkolnego będzie impreza integracyjna, dla nowych uczniów. Zależało mi na tym, żeby się ze sobą zintegrowali i dogadywali przez te cztery lata nauki. Musiałam tylko znaleźć pomysł na nieprzeciętną imprezę integracyjną. Najlepiej zaraz na początku września, kiedy pierwsze klasy mają jeszcze okres ochronny od nauczycieli.

Gdzie w Wielkopolsce zorganizuje imprezę integracyjną?

nieprzeciętna impreza integracyjna w wielkopolscePonieważ takie imprezy rezerwuje się zazwyczaj z dużym wyprzedzeniem zaczęłam o tym myśleć jeszcze w sierpniu. Poszukiwanie jakiś ciekawych i nieprzeciętnych pomysłów, które zainteresują nastolatki rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: nieprzeciętna impreza integracyjna w wielkopolsce, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko znalazłam coś interesującego dla siebie. Była to oferta centrum konferencyjnego, które oferowało imprezy integracyjne, dla różnych grup, w tym młodzieży szkolnej. W ich ofercie była zagwarantowana obsługa wodzireja, który miał zagrzewać wszystkich do wspólnych gier i zabaw. W trakcie imprezy miały być organizowane konkursy integracyjne, w których każdy miał być zwycięzcą. W trakcie całej imprezy przewidziany był catering. Każdy z uczestników imprezy integracyjnej miał zagwarantowane dwa ciepłe posiłki, oraz zimne przystawki na stole i napoje przez cały dzień imprezy. Impreza integracyjna miała zakończyć się wieczornym ogniskiem. Cena za zorganizowanie imprezy była dość niska, przystępna. Jedna z najlepszych na rynku biorąc pod uwagę, ilość atrakcji na imprezie integracyjnej. Oprócz wyżywienia i obsługi wodzireja, uczestnicy mieli zagwarantowane przejazd na miejsce w obie strony oraz nagrody rzeczowe zdobyte w konkursach. Spisałam ofertę tej imprezy integracyjnej i przedstawiłam ją rodzicom i uczniom na pierwszym zebraniu w roku szkolnym. Jak się wkrótce okazało, to był bardzo dobry pomysł.

Wybrana przeze mnie impreza integracyjna okazała się bardzo fajna i interesująca. Na pewno była nieprzeciętna i wszystkim się spodobała. Była to świetna okazja do imprezowania i integracji ze sobą dużej grupy uczniów. Dużą zaletą tej imprezy był fakt, że odbywała się ona w samym centrum wielkopolski, dlatego nie musieliśmy na nią zbyt daleko jeździć i tracić czasu na dojazd. Byłam bardzo zadowolona z tego, że udało mi się znaleźć tak interesującą i nieprzeciętną imprezę, która spodobała się młodzieży.