Jak znaleźć utalentowanego fotografa?

Kiedy poznałam swojego obecnego męża, w ogóle się nie polubiliśmy. Pamiętam, że wydawał mi się niezwykle irytujący i denerwowało mnie prawie każde jego słowo. Mimo to czuliśmy, że mamy w sobie coś interesującego, dlatego po prawie miesiącu od pierwszego spotkania postanowiliśmy umówić się na kawę. Na początku byłam dosyć sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, ale uznałam, że skoro cały czas o nim myślę, to może warto spróbować.

Najważniejsze cechy utalentowanego fotografa

utalentowany fotograf na weselePo jednej kawie przyszła pora na kolejne, aż w końcu doszliśmy do wniosku, że bardzo sympatyczni z nas ludzie i zaskakująco dobrze się dogadujemy. Spędzaliśmy ze sobą coraz więcej czasu i ze zdziwieniem zauważyłam, że z niecierpliwością wyczekuję następnych spotkań. Decyzja o stworzeniu związku przyszła nam na myśl bardzo samoistnie i z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że była jedną z lepszych moich postanowień. Choć był to dopiero mój pierwszy poważny partner i pojawiały się między nami różne nieporozumienia, wspominam ten czas jako niezwykle szczęśliwy. Niesamowitym przeżyciem były także oświadczyny oraz planowanie ślubu. Zdawałam sobie sprawę z tego, że organizacja takiej uroczystości jest nie lada wyzwaniem, ale mimo to nie sądziłam, że może być aż tak trudno. Podczas rezerwacji terminu w kościele oraz sali wydawało mi się, że rok to mnóstwo czasu i bez problemu zdążę wszystko dokładnie zaplanować. Niestety rzeczywistość okazała się zupełnie inna. W efekcie dwa miesiące przed datą ślubu zaczęłam panikować, ponieważ prawie nic nie było przygotowane tak, jak należy. Poprosiłam moją mamę o pomoc w wybraniu odpowiedniej karty dań na wesele, a sama postanowiłam znaleźć kogoś, kto mógłby zrobić nam w tym dniu piękne zdjęcia. Zaczęłam się zastanawiać, czym mógłby wyróżniać się utalentowany fotograf na wesele. W pierwszej kolejności sprawdziłam w Internecie opinie różnych osób, a także zapytałam swoich znajomych, czy nie mogliby mi kogoś polecić. Kiedy stworzyłam wstępną listę fotografów godnych uwagi, skontaktowałam się z nimi, żeby wypytać o cenę oraz czas realizacji, a także poprosiłam o przesłanie portfolio. Dzięki temu mogłam poznać styl danej osoby i zobaczyć, czy mi on odpowiada.

Mimo początkowych nerwów ślub był naprawdę niezwykły. Cała uroczystość przebiegła tak, jak sobie to wymarzyłam i zaplanowałam, dlatego wciąż wspominam ją z uśmiechem na ustach. Dzięki profesjonalnym zdjęciom oraz filmikowi mogę wracać do tych wydarzeń, kiedy tylko mam na to ochotę. Co więcej, gdy oglądaliśmy wszystkie fotografie pierwszy raz, nie mogliśmy pohamować nagłych wybuchów śmiechu oraz wzruszenia. Cieszę się, że podczas ślubu i wesela nie wydarzyło się nic, co mogłoby mi zepsuć te piękne, godne zapamiętania chwile.