Piękne kołderki dla niemowląt

Piękne kołderki dla niemowląt

 

Jak tylko zaszłam w ciąże, najbardziej chyba cieszył się mój mąż. Nie mógł się doczekać, aż maluch zjawi się w naszym domu. Wiedziałam, że uwielbia dzieci. Zawsze na imprezach rodzinnych zabawiał wszystkie maleństwa. Kobiety go zachwalały, bo dzięki niemu mogły pozwolić sobie na ploteczki. Sprawiało mu to przyjemność i skrycie marzył o tym, że któregoś dnia sam zostanie ojcem. No i się udało.

Kołderka dla naszego niemowlaka

wzorzyste kołderki dla niemowlątNasze maleństwo przyszło na świat pół roku temu. Dbaliśmy o to, żeby miało zapewnione wszystko co niezbędne. Zaplanowaliśmy też, że pościel będzie musiała być odpowiednia, dlatego wybraliśmy się na zakupy. Mieliśmy taki sprawdzony sklep z akcesoriami dla niemowląt. Były tam piękne, wzorzyste kołderki dla niemowląt i od razu postanowiliśmy taką kupić. Kołderkę można umieścić w wózku, jak i w łóżeczku. Idealnie sprawdzi się na spacerach z racji tego, że potrafi jednocześnie dobrze ogrzewać i do tego jest przewiewna. Dziecko nie powinno mieć styczności ze sztucznymi materiałami w tak młodym wieku, dlatego bardzo ważne jest kupowanie pościeli tylko ze sprawdzonych źródeł. Cieszyłam się, ponieważ mogłam wybierać z wachlarza różnych wzorów i kolorów. Kołderki oprócz tego, że miały dobrą jakość, pięknie się prezentowały. Miałam problem z wyborem, ponieważ wszystkie mi się podobały. Urodziła nam się dziewczynka, dlatego mogłam wybierać wśród kołderek różowych, miętowych, czy fioletowych. Pomyślałam, że miętowy kolor byłby idealny. Znalazłam świetny model, ze zwierzątkami. Na kołderce było całe zoo, włącznie z kotkiem i pieskiem. Pomyślałam, że taki kocyk również mógłby czegoś nauczyć, bo córeczka patrzyłaby na zwierzątka na kołderce i opowiadałabym jej o nich. Mąż również stwierdził, że miętowa kołderka będzie trafnym wyborem, zwłaszcza, że ma takie ciekawe wzorki. Materiał z którego wykorzystano kołderkę był niezwykle przyjemny w dotyku. Zastanawiałam się od razu, czy dla dorosłych takich nie robią. Będę musiała poszukać, bo bardzo chętnie zasypiałabym przykryta takim materiałem.

Kołderka została kupiona i oprócz niej wzięliśmy jeszcze kocyk do kompletu i jakieś poduszeczki. Przyznam, że nie myślałam, że moje dziecko tak zżyje się ze swoją kołderką. Trzyma ją rączką i nie chce wypuszczać z dłoni. Zawsze jest nią przykrywana i nie wiem co będzie, jak nadejdzie pora prania. Będziemy pewnie musieli kupić druga taką samą, żeby się nie zorientowała, że to inne kolory. Był to bardzo dobry zakup i można powiedzieć, że będzie nam długo służyła ta pościel.