Stylowy pałacowy żyrandol z kryształu

Stylowy pałacowy żyrandol z kryształu

Kryształowe żyrandole cieszą się powodzeniem jako dodatek do wnętrz prywatnych, salonów, jadalni. Dzięki dużej powierzchni świecenia, mogą stanowić podstawowe oświetlenie przestrzeni kościelnych, restauracji i hoteli. Eleganckie żyrandole w stylu barokowym, dobrze prezentują się w minimalistycznych, flotowych wnętrzach. Są idealnym dodatkiem do salonów kosmetycznych, butików i restauracji. Inwestycja w kryształowy żyrandol rodem z pałacowych wnętrz, odmieni każdą przestrzeń, nadając jej niepowtarzalny charakter. 

Rodzaje pałacowych żyrandoli kryształowych

żyrandole kryształowe pałacoweObok klasycznych, stylizowanych na barok, żyrandoli kryształowych, możemy wybierać w odważnych, nowoczesnych wersjach. Producenci dopuszczają żarówki ledowe, dzięki czemu duży, kryształowy żyrandol jest tani w eksploatacji. Różnorodne żyrandole kryształowe pałacowe, naśladujące oryginalne, barokowe wyposażenie z epoki, nadają się do wnętrz prywatnych, o charakterze sakralnym oraz publicznych, jak hotele, sale weselne. Duży, dobry jakościowo żyrandol, może kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Cena zależy od wielkości, użytych materiałów i technologii wykonania. Takie żyrandole cechuje trwałość i niezawodność. Łańcuch oraz metalowe obejmy, muszą utrzymać ciężar kryształów i żarówek. Obecnie, nowoczesne kryształowe żyrandole i tak z powodzeniem zastąpią te, znacznie cięższe. Pięknie prezentują się bogate, barokowe projekty z kaskadami spływających w dół kryształowych girland. Mamy do dyspozycji żyrandole zbliżone kształtem do pokojowych lamp, pięciopunktowe, ośmiopunktowe, w wersji kolorystycznej złotej lub srebrnej. Trzon żyrandola może być metalowy albo obudowany szkłem kryształowym. Istnieją proste albo bardzo skomplikowane wersje, zróżnicowane kompozycyjnie. Kryształowe łezki mogą zwisać pojedynczo lub splecione w girlandy i łańcuchy. Nowoczesne żyrandole kryształowe posiadają jedną lub dwie kondygnacje, poziomy świecenia. Wyjątkowość tego produktu wynika z charakterystycznych właściwości. Kryształy odbijają światło i mienia się kolorowym blaskiem.

Wielu producentów oświetlenia, zapewnia bogaty wybór żyrandoli z kryształowego szkła, w stylu pałacowym. Taki żyrandol daje możliwość oświetlenia dużych powierzchni w mieszkaniach, lokalach usługowych i użyteczności publicznej, np. w kościołach, teatrach, salach widowiskowych, koncertowych. Dobra jakość idzie w parze z ceną. Kryształ to wyjątkowo wysmakowany, stylowy materiał, zapewniający piękne efekty świetlne. Kryształowy żyrandol nada charakteru każdemu wnętrzu.      

Close Menu
×
×

Koszyk