Surowe mięso dla psa

Surowe mięso dla psa

 

Pies jest naszym towarzyszem codziennych zmagań z życiem, naszą ostoją spokoju i członkiem rodziny, który najbardziej się cieszy kiedy wracamy z pracy. Naturalnym jest więc fakt, że często chcemy jakoś mu wynagrodzić nasze długie godziny nieobecności jakimiś smakołykami, które spowodują radosne merdanie ogonem. Często jest to skrawek surowego mięska z blatu, ale może warto pomyśleć nad czymś bardziej odpowiednim?

Jakie jest najlepsze mięso dla psa?

wołowe surowe mięso dla psaDrobne smaczki, którymi możemy nagrodzić swojego psa, są dostępne w każdym sklepie zoologicznym. Najlepiej wybrać jednak takie, które mają w swoim składzie suszone mięso wołowe. Karmienie psa mięsem surowym na co dzień jest o wiele lepszym pomysłem, ponieważ stanowi ono zawsze podstawę psiej diety. Wołowe surowe mięso dla psa jest źródłem wielu składników odżywczych odpowiedzialnych przede wszystkim za przyrost masy mięśniowej, odpowiedni rozwój kości, piękny wygląd sierści i zdrową skórę. Mięso wołowe dla psa jest łatwo przyswajalnym i pełnowartościowym posiłkiem, który może być elementem początkowym do rozpoczęcia stosowania diety BARF. Dieta ta jest oparta na surowym mięsie dla psa, gdzie stanowi ono zdecydowaną większość posiłków. Pies jako zwierzę mięsożerne zdecydowanie mięso jeść musi, by zdrowo się odżywiać. Karmienie psa surowym mięsem wołowym zapewnia jego zdrowy rozwój, a także jest wskazane dla psów, które są w fazie rozwoju układu mięśniowego oraz kostnego. Wyjątkowo dobrym rozwiązaniem będzie dla psów, wykazujących alergie na określone typy posiłków. Dostosowanie surowego mięsa wołowego w diecie dla psów-alergików, a także ciężarnych będzie świetnym rozwiązaniem zbilansowanej zdrowej diety. Warto również pamiętać, że mięso surowe wołowe to nie tylko warstwa mięśniowa, ale równie ważne jest podawaniu pupilowi innych części, takich jak wątroba czy serce. Nie ma potrzeby zakupu surowego mięsa dla psa w sklepach mięsnych, można bez problemu znaleźć wiele sklepów zoologicznych oferujących produkty do diety BARF w swoim asortymencie. W niektórych sklepach można zamówić z dostawą do domu mrożone porcje posiłków, co zaoszczędzi nam wiele czasu, który byłby potrzebny na stworzenie diety wraz z jej zbilansowaniem i dostosowaniem do potrzeb naszego pupila.

Zdecydowanie najbardziej bogatym w składniki odżywcze mięsem jest mięso wołowe. Zawiera ono kompleksową podstawę diety i zapewnia wsparcie dla wzrostu kości i mięśni, a także zapewnia piękny wygląd skóry i sierści naszego pupila. Dobrze więc, zamiast dokarmiać psa surowym mięsem od czasu do czasu, zainwestować w pełnowartościową mięsną dietę na co dzień.