Tanie alufelgi do Audi A3

 

Jakiś czas temu stałem się szczęśliwym posiadaczem nowego samochodu – Audi A3. Długo szukałem samochodu, który spełnił by moje oczekiwania. Najbardziej nastawiony byłem właśnie na Audi i po około pół roku intensywnych poszukiwań udało mi się znaleźć idealny samochód. Teraz potrzebuję tylko przeprowadzić kilka wymian, ponieważ zawsze się je robi przy zakupie nowego auta oraz zaczynam poszukiwania alufelg do Audi, żebym miał je zamontowane razem z dwoma kompletami opon. 

Używane felgi do nowego samochodu

tanie używane alufelgi audiNa zakup samochodu oraz najważniejsze wymiany wydałem prawie wszystkie swoje oszczędności, więc zmuszony jestem zakupić używane alufelgi. Samochód, który kupiłem nie posiada ich w zestawie do drugiej pary opon, a nie da się ukryć, że by się przydały. Zakup oryginalnych alufelg to jest duży wydatek, a musi mi jednak starczyć jeszcze na życie. Postanowiłem, że znajdę jakieś tanie używane alufelgi do Audi. W końcu rynek motoryzacyjny jest bardzo rozbudowany i na pewno ktoś będzie miał na sprzedaż jakieś niezniszczone felgi w dobrej cenie. Na początku co prawda mógłbym zakupić felgi stalowe, ale jak już mam wydać pieniądze to wolę od razu kupić coś lepszego. Niedługo nadejdzie wiosna i chciałbym już wymienić opony i założyć nowe alufelgi, żeby przy każdej wymianie opon nie przekładać opon, a całe koła. Wpisałem w wyszukiwarkę w jednym z popularnych serwisów lokalnych tanie używane alufelgi Audi i wyskoczyło mi kilka propozycji. Dwie z nich są warte podjechania i obejrzenia w jakim stanie znajdują się felgi. Wiadomo, że na zdjęciach wszystko może wyglądać perfekcyjnie, a w rzeczywistości mało się to ma do prawdy. Panowie, którzy wstawili te dwa ogłoszenia mieszkają w moim mieście, więc z podjechaniem i obejrzeniem felg nie będzie problemu. Zresztą sami to zaproponowali, ponieważ sprzedadzą je tylko z odbiorem osobistym. Już samo to świadczy, że są uczciwymi sprzedawcami. Mam nadzieję, że któreś z proponowanych przedmiotów będzie się nadawał do korzystania.

Podjechałem i obejrzałem alufelgi. Rzeczywiście u obu sprzedawców są one praktyczne nowe, bez żadnych większych śladów użytkowania. Nie są powyginane, więc widać, że osoby, które prowadziły wóz na oponach z tymi felgami raczej omijają dziury. Jako, że stan obu był ok to postanowiłem, że zakupię te za niższą cenę. W końcu po co przepłacać. Pan się ucieszył, ponieważ wcześniej sprzedał auto, a dopiero teraz felgi. Niestety nie opłacało mu się sprzedawać razem, ponieważ samochód był po wypadku i nie otrzymałby satysfakcjonującej ceny, więc postanowił pokombinować.