Katarzyna Mikołowska Lut/ 22/ 2019 | 0

 

Jako dumny posiadacz samochodu sportowego najwyższej klasy, którym wielokrotnie uczestniczyłem w pokazach i zlotach miłośników nowoczesnych pojazdów, mogłem śmiało potwierdzić, iż porządny samochód wymaga ogromnego nakładu finansowego i czasu, by utrzymać go w jak najlepszym stanie. Nie była to kwestia tylko techniczna, bo wygląd zewnętrzny i wewnętrzny również był bardzo wymagający do utrzymania. Oczywiście, zawsze mogłem polegać na firmach zajmujących się pielęgnacją samochodów, jednak zawsze wolałem o swoje auto zadbać osobiście.

Kosmetyki samochodowe od znanego producenta

dobre kosmetyki samochodowe adblBodaj najbardziej oczywisty był wygląd karoserii, i z racji iż mój samochód nie służył tylko do prywatnej jazdy, ale również do pokazów, owa karoseria musiała być utrzymana w jak najlepszym stanie, zwłaszcza że lakier od producenta był o tyle bardzo rzucający się w oczy co delikatny, i był bardziej narażony na działanie korozji i warunków pogodowych niż lakiery częściej stosowane. Drugim elementem który wymagał stałego doglądania była oczywiście tapicerka. Obydwa te elementy były najbardziej widoczne i najczęściej oglądane, dlatego też do ich konserwacji potrzebne mi były najlepsze preparaty. Kolega z wyjazdów, z którym często wymieniałem się informacjami, polecił mi bardzo dobre kosmetyki samochodowe Adbl, które zyskiwały coraz większą popularność wśród kierowców pokazowych, ale również i posiadaczy standardowych samochodów. Kosmetyki te, w przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych produktów, miały bardzo niskie ceny, jednak mimo to, ich wydajność i skuteczność często mogła śmiało rywalizować z preparatami z najwyższej półki. Zwłaszcza specyfiki do konserwacji karoserii, które dla mnie były jednym z najważniejszych elementów pielęgnacji samochodu, były godne polecenia, gdyż łączyły w sobie zarówno wysoką ochronę delikatnego lakieru, jak również możliwość uzyskania bardzo przyjemnego dla oka połysku i utrzymania takowego wyglądu przez bardzo długi czas.

Woski i tłuszcze do skórzanych tapicerek były jednym z najlepszych z jakimi do tej pory się spotkałem, i mogły być używane zarówno do naturalnej skóry, jak i do syntetycznej. Preparaty do czyszczenia, za to, były o wiele delikatniejsze niż konkurencyjne i nie niszczyły czyszczonej powierzchni w żaden sposób, głównie ze względu na niewielką zawartość substancji alkoholowych, obecnych w preparatach innych producentów. Kosmetyki od Adbl były również o wiele bardziej wydajne, i wystarczały na znacznie dłuższy czas niż jakiekolwiek inne preparaty.