Catering plenerowy – jakie dania warto zamówić?

 

Każdy z nas uwielbia dobrze zjeść, lecz nigdzie jedzenie nie smakuje tak dobrze, jak na świeżym powietrzu. Chcąc zorganizować piknik lub przyjęcie na działce warto jest przyrządzić coś dobrego, jednakże nie zawsze nam się chce. Nie każdy tez umie gotować. A zatem rozwiązaniem pozostaje catering, czyli jedzenie na dowóz. Catering nadaje się na różne okazje w tym na imprezy okolicznościowe, ale czy w plener też? Oczywiście, że tak! Oto lista polecanych potraw.

Dania cateringowe idealne w plener

sprawdzony catering plenerowyJedzenie w plenerze kojarzone jest głównie z potrawami z grilla. I bardzo słusznie, bo jest to jedzenie najbardziej lubiane przez ludzi. Zamawiając sprawdzony catering plenerowy warto jest więc mieć na uwadze jedzenie grillowe. Tutaj zaliczyć możemy różnego rodzaju mięsa, które przyrządziły osoby pracujące w cateringu. Otóż przywieźć można mięsa gotowe do zjedzenia, jak i doprawione do grillowania. Polecane są oba rozwiązania. Zaliczyć więc tu można różnego rodzaju szaszłyki z warzywami, karkówkę, kaszankę, czy nawet udka z kurczaka. Jest to jedzenie standardowe odpowiadające każdemu. Nie powinno zabraknąć także tradycyjnych kiełbasek. Oprócz tego można zamówić z cateringu sałatki warzywne, najlepiej te, które są robione na bazie winegret bez majonezu i śmietany, ażeby dłużej się utrzymały. Polecana jest tutaj sałatka grecka, czy też sałatka grillowa z pomidorkami koktajlowymi. W plener doskonale smakują grzanki. Jeśli dodamy do tego masło czosnkowe, mamy połączenie idealne. Firmy cateringowe właśnie takie przekąski oferują swoim klientom. Do smaku proponowane są wszelkiego rodzaju dipy, jak i sosy zastępujące ketchup. To również można zamówić z cateringu o ile chcemy. A co powiecie na zupy, które można zjeść w plenerze? Czemu nie! Na wszelkiego rodzaju festynach najbardziej popularna zawsze była grochówka. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by zamówić ją z usług cateringowych. Można? Oczywiście, że tak! Na pewno goście będą zadowoleni. A może coś na deser? Tutaj polecane są ciasta bez kremu i czekolady. Najlepsza będzie szarlotka lub placek śliwkowy. A do popicia? Naturalna lemoniada.

To wszystko możemy dostać od firm zajmujących się cateringiem. Powyższa lista dań jest listą propozycji, które możemy modyfikować względem własnych upodobań kulinarnych. Organizując imprezę plenerową warto jest wcześniej uzgodnić menu z firmą zajmującą się cateringiem. Dzięki temu będziemy zadowoleni i my oraz goście. Czas przeznaczony na gotowanie przeznaczymy na zajęcie się własnym wyglądem oraz terenu, na który ma się odbyć przyjęcie.