Drewniane zegarki hitem sezonu

 

W tym roku w trendach obowiązują przede wszystkim ekologiczne materiały. Można je znaleźć praktycznie wszędzie, od ubrań, przez dodatki, aż po meble czy żywność. Projektanci mody proponują nam zarówno ubrania wykonane z ekologicznych, przyjaznych naszej skórze materiałów, jak i naturalne dodatki w postaci na przykład drewnianej biżuterii. Do tej ostatniej śmiało możemy zaliczyć zegarki. Już od dawna przestały one być narzędziem tylko i wyłącznie pokazującym nam godzinę. 

Ekologiczny zegarek z drewna

unikatowe drewniane zegarkiKażdy sezon rządzi się swoimi prawami, jak chodzi o trendy. Często moda na coś obowiązuje przez cały rok, czasami krócej, czasami dłużej. W tym roku, na przykład, trendem numer jeden jest ekologia w różnym wydaniu. Praktycznie w każdej branży dominują ekologiczne, naturalne materiały czy też odpowiednio hodowana żywność. Naturalne materiały zdominowały na przykład świat mody. Na wybiegach króluje więc len czy bawełna, a stylizacje uzupełniane są przez naturalną biżuterię. W biżuterii dominuje drewno, a prawdziwym hitem sezony są unikatowe drewniane zegarki, które szturmem podbijają rynek. Drewniane zegarki wykonywane są ręcznie z drewna, pochodzącego z różnych rodzajów drzew. Drewniane zegarki potrafią więc być bardzo kolorowe, mimo tego, że nie ma w nich w ogóle żadnych barwników. Największy wybór zegarków wykonanych z drewna jest w Internecie. Na stronach marek, specjalizujących się w produckji tego typu zegarków, znaleźć można kolekcje dedykowane różnym grupom, a mianowicie kobietom, mężczyznom, dzieciom, osobom starszym, młodzieży, lubiącym sport i tak dalej. Drewniane zegarki łączy się ze skórą, rzadziej z metalem, jednak największym powodzeniem cieszą się te wykonane z drewna w stu procentach. Ich naturalny, nieco może surowym wygląd zupełnie nie przeszkadza w tym, żeby komponować je zarówno ze sportowymi, jak i bardzo eleganckimi stylizacjami. Trzeba tylko wybrać odpowiedni model do okazji. Co ciekawe, drewniane zegarki są w bardzo przystępnych cenach, mimo tego, że należą one do zegarków z górnej półki.

Tegoroczne trendy zdominowane są przede wszystkim przez ekologiczne materiały. Natura jest nadrzędnym tematem w branży odzieżowej, jubilerskiej, spożywczej i tak dalej. Prawdziwym hitem wśród dodatków są na ten moment zegarki wykonane z drewna. Ludziom bardzo przypadł do gustu sam pomysł na tego typu produkt, W dodatku takie zegarki przyjmują naprawdę atrakcyjny wygląd, co powoduje, że jest na nie coraz większy popyt. Duże znaczenie ma też fakt, że tego typu zegarki dostępne są na każdą kieszeń.