Dystrybutory do ręczników papierowych

 

Liczne badania potwierdzają, że najbezpieczniejszą i najbardziej higieniczną metodą osuszania rąk jest użycie ręczników papierowych. Ręczniki papierowe wykorzystuje się również w kuchni. Dużą rolę w rozwoju przemysłu ręczników papierowych mają jego dystrybutory. Bez podajników sprzedaż ręczników nie miałby racji bytu.

Dystrybutory papierowych ręczników – zadowolenie klientów

dystrybutory ręczników papierowychRęczniki papierowe znane są na całym świecie. Używane są często w publicznych toaletach. Wykazują wyjątkową jakość i wytrzymałość. Jak już wspomniano wycieranie ciała za pomocą tego typu ręczników, daje gwarancje największego bezpieczeństwa oraz higieny. Bezpieczeństwo w czasie użytkowania ręczników zapewniają ich dystrybutory. Dystrybutory ręczników papierowych to nic innego jak podajniki papieru. Podajniki są alternatywną formą dla suszarek elektrycznych. Ważną zaletą, dzięki której przewyższają jakościowo suszarki, jest fakt, iż zużywają mniej energii. Susząc dłonie przy pomocy suszarki, wykorzystuje się dużą ilość energii elektrycznej. Ceny pojemników odpowiadają jakości wyrobu. Koszt dystrybutora waha się pomiędzy około 40 zł do ponad 200 zł w górę. Pojemniki różnią się budową oraz kształtem. Z niektórych pojemników można wyjmować papier na sztuki, natomiast inne mogą mieścić papier w roli. Idealną cechą wyróżniającą niektóre dystrybutory jest fakt półprzezroczystej obudowy. Dzięki temu ma się wgląd w to, ile papieru zostało wewnątrz dystrybutora. Za pomocą wizjera można sprawdzić stan użycia papieru oraz wymienić rolkę lub poszczególne sztuki ręczników. Dobrym rozwiązaniem używanym w wielu instytucjach użytku publicznego jest możliwość zamykania pojemników na klucz. Służy to pomocą osobom odpowiedzialnym za wymianę papieru jak na przykład serwisowi sprzątającemu dany obiekt. Niezwykle ważną rzeczą jest surowiec, z którego wykonany jest dystrybutor. Ciekawym rozwiązaniem jest wykonanie podajników z tworzywa ABS. Tworzywo ABS jest gwarancją solidności oraz wytrzymałości i trwałości dystrybutora. Jest to trwałe tworzywo. Dobre jakościowo są dystrybutory wykonane ze stali nierdzewnej. Stal nierdzewna, którą wykorzystuje się do wyrobu podajników, może być: szczotkowana, czyli matowa oraz chromowana (w połysku). Podajniki mogą być również wykonane z plastiku. Podajniki często posiadają gwarancje. Gwarancja podajników najczęściej obejmuje okres 2 lat. Dobra jakoś wykonania cieszy się zadowoleniem klientów.

Jak już wspomniano dobry i trwały podajniki ręczników papierowych wpływa na zadowolenie klientów. Ludzie korzystający z toalety w miejscach publicznych chcą czuć się bezpiecznie. Użytkownicy publicznych toalet pragną, by miejsca te zapewniały im doskonałą higienę. Producenci dystrybutorów ręczników papierowych zapewniają im komfort oraz poczucie bezpieczeństwa i higieny.