Ekspresowa naprawa laptopów

 

Nadszedł weekend i tak bardzo cieszyłam się z tych dwóch wolnych dni. Praca zaczynała dawać mi w kość, zwłaszcza pod koniec tygodnia. Planowałam, że obejrzę sobie mój ulubiony serial i nadrobię zaległe odcinki. Chciałam też sobie w coś pograć i co najważniejsze, wziąć się w końcu za pisanie mojej pracy magisterskiej, ponieważ byłam z nią bardzo do tyłu, a był już czas oddania drugiego rozdziału. Niestety, moje plany uległy diametralnej zmianie, ponieważ laptop odmówił mi posłuszeństwa.

Laptop wymagający szybkiej naprawy

skuteczna naprawa laptopów w BydgoszczyNie mam pojęcia co się stało. Chciałam włączyć rano laptopa, a on tylko za warczał, na chwilę pokazał się niebieski ekran i potem nie reagował już na żadne bodźce. Dobrze, że w telefonie miałam internet i mogłam wyszukać numer do jakiegoś serwisu. Wiedziałam, że jest weekend i pewnie będzie problem ze znalezieniem jakiegoś czynnego punktu, jednak miałam nadzieję, że mi się to uda. Z pomocą przyszła mi skuteczna naprawa laptopów w Bydgoszczy, która oferowała swoje usługi przez całą dobę, nawet weekendy i święta. Od razu pojechałam pod wskazany adres i pokazałam im mojego laptopa. Było to trzech młodych mężczyzn, którzy podeszli do sprawy bardzo profesjonalnie. Nie spodziewałam się cudów, ale miałam nadzieję, że może w przyszłym tygodniu uda się naprawić laptopa. Wspomniałam też o plikach, które znajdywały się w systemie. Chodziło o moją pracę magisterską. Miałam już napisany pierwszy rozdział i nigdzie nie miałam zapasowego pliku. Bałam się, że stracę tyle pracy. Panowie zabrali się za naprawę natychmiast. Podobno słynęli z ekspresowych napraw, jednak nie spodziewałam się, że od razu przejdą do naprawiania. Nie minęło wiele czasu, bo około trzy godziny, a już dostałam wiadomość, że mogę do nich przyjechać. Na początku strasznie się bałam, że powiedzą mi, że nic nie da się już zrobić z laptopem, skoro tak mało czasu minęło. Tak więc jechałam do ich firmy z niesamowitym stresem i dosłownie trzęsły mi się kolana jak przed jakimś egzaminem.

Kiedy dojechałam na miejsce, uraczono mnie wspaniałą informacją. Mój laptop odzyskał sprawność, usterka wcale nie była spora. Udało się odzyskać moją pracę magisterską. Nie mogłam w to uwierzyć, że w takim krótkim czasie mój problem zniknął. Nie minęła połowa soboty, a ja miałam jeszcze sporo czasu i na obejrzenie moich seriali i napisanie pracy. Bardzo panom podziękowałam i byłam im tak wdzięczna. Na pewno nie wybiorę się już do żadnego innego serwisu, bo tutaj jest najlepszy punkt w mieście, który mnie uratował w ciężkich chwilach.