Komplet eleganckiej pościeli dla koleżanki z pracy

Byłam raczej osobą, która nie zawiązywała przyjaźni zwłaszcza w pracy. Owszem, miałam koleżanki, z którymi czasami spotykałam się po pracy i to mi wystarczało. Agnieszka pracowała ze mną w tym samym dziale i nawet ją bardzo lubiłam. Miała świetne poczucie humoru i zawsze dobrze się z nią dogadywałam. Kiedy powiedziała mi, że kupiła nowe mieszkanie, to bardzo się ucieszyłam. 

Kupienie eleganckiej pościeli z satyny dla koleżanki 

elegancka pościel satynowa 140x200Agnieszka od dawna starała się o kredyt hipoteczny w swoim banku i w końcu go dostała. Kiedy już się urządziła, to postanowiła zorganizować parapetówkę, na którą zaprosiła również mnie. Początkowo chciałam odmówić, gdyż mnie takie imprezy nie kręciły, ale przez wzgląd na sympatię do Agnieszki postanowiłam przyjść. Musiałam kupić jej jakiś prezent a nie miałam pojęcia co. Koleżanka podczas zapraszania zaznaczyła, żeby był to jakiś drobiazg, co i tak mi nie ułatwiało zadania. Dwa dni chodziłam po sklepach i stwierdziłam, że sama nic nie kupię. Dlatego zapytałam Agnieszkę wprost, co mam jej kupić. Powiedziała mi, że najlepszym prezentem będzie elegancka pościel satynowa 140×200 i nawet dała mi namiar na sklep, gdzie mogę iść na zakupy. Byłam zadowolona, bo w końcu wiedziałam co kupić. Znałam nieco gust koleżanki i wiedziałam co może jej się spodobać. w sklepie, do którego poszłam było sporo kompletów pościeli i wszystkie były bardzo ładne. Ceny były bardzo przystępne i obsługa uprzejma. Od razu spodobało mi się w tym sklepie. Wybrałam bardzo elegancką pościel satynową i poprosiłam o jej zapakowanie. Miałam gotowy prezent i byłam gotowa na parapetówkę. Po drodze kupiłam jeszcze butelkę dobrego wina i pojawiłam się u Agnieszki na czas. W pierwszej kolejności otworzyła prezent ode mnie, ponieważ była bardzo ciekawa w jakim wzorze wybrałam dla niej pościel. Była zachwycona i przytuliła mnie w ramach wdzięczności. Byłam nieco zaskoczona jej reakcją, jednak było to bardzo miłe z jej strony. Impreza była dość udana, gdyż do domu wróciłam dopiero po północy. Spotykanie się z ludźmi z pracy było całkiem przyjemne, ponieważ byli to fajni ludzie.

Sobie również kupiłam pościel z satyny i dostrzegłam, że była ona bardzo wygodna. Agnieszka mi dużo o tym produkcie mówiła i z tego względu właśnie zdecydowałam się na ten zakup. Zmieniłam też swoje podejście do przyjaźni a wszystko dzięki koleżance z pracy, która pokazała mi, że warto polegać na drugiej osobie. Zaprzyjaźniłam się z nią i stała się dla mnie ważną osobą w życiu. Była dla mnie jak siostra.