Najlepsza personalizowana etykieta na wódkę weselną

 

Alkohol jest na prawie każdym przyjęciu weselnym. Stoi on na stołach, zajmując wiele miejsca. Sięgają po niego goście więc tak naprawdę zwraca swoją uwagę. Dlatego popularne stało się ozdabianie butelek z alkoholem weselnym. Pomysły są coraz to bardziej oryginalne i wyszukane. Pary młode prześcigają się w pomysłach, zapominając o tym, że często im prostsza rzecz tym więcej wniesie w dekorację stołów weselnych.

Sklepy z personalizowanymi etykietami na wódkę weselną

personalizowane etykiety na wódkę weselnąZaplanowanie wszystkiego na kilka dni przed ślubem jest dużym wyzwaniem. Najlepiej przygotowania zacząć dużo wcześniej, wtedy ze spokojem będziemy mogli przeanalizować, co już mamy a czego nam jeszcze brakuje. Dużo dekoracji i ozdób, które zwracają uwagę gości możemy zrobić samemu i wcale nie musimy wydawać na nie fortuny. Mowa tutaj na przykład o ozdobionych butelkach z weselnym alkoholem. Personalizowane etykiety na wódkę weselną są wspaniałą dekoracją, która na pewno zwróci uwagę gości na przyjęciu weselnym. Jest to karteczka, którą albo możemy zamówić gotową i profesjonalnie zrobioną, albo możemy wydrukować samemu. Jest to tak naprawdę drobiazg, który będzie robił ogromne wrażenie- goście pomyślą, że zaplanowaliśmy każdy szczegół, nawet to. Tak naprawdę możemy na alkohol przyczepić etykiety na których będą dane pary młodej- imię i nazwisko z datą ślubu, może być również piękne zdjęcie. Obecnie modne są również śmieszne wierszyki czy powiedzenia, które rozluźnią atmosferę przy stole. Na takie detale zwrócą uwagę osoby, które będą sięgać po alkohol ale i te osoby, które siedzą przy stole – ponieważ karteczka jest widoczna a mimo wszystko nie zwraca tak bardzo uwagi- jest delikatnym podkreśleniem naszej dekoracji i wkładu włożonego w całkowite przygotowanie przyjęcia. Etykiety powinny nawiązywać swoim wzorem czy kolorem do pozostałych dekoracji czy też do wybranego motywu i stylu wesela. Przywieszane są zazwyczaj ozdobnym sznureczkiem, elegancką tasiemką, kolorową włóczką, czy też sznurkiem jutowym, który również wygląda bardzo elegancko, szczególnie jeśli wesele przygotowane jest w stylu boho – wtedy będzie bardzo pasował do całości dekoracji.

To, jak będzie udekorowana sala weselna w bardzo dużej mierze zależy od nas samych. Często małe dekoracje, które wymagają dużo pracy i poświęcenia podobają się wszystkim bardziej i lepiej są doceniane, niż bardzo drogie i eleganckie. Ważne jest to, aby wszystko podobało się młodej parze, ponieważ to jest ich dzień i nie ważne są wtedy opinie innych ludzi.