Poszukiwania najlepszego lasera do depilacji

 

Jestem kosmetyczką. Wiele lat pracowałam w salonie kosmetycznym na etacie. Teraz postanowiłam w końcu zacząć pracować dla siebie i planowałam otworzyć własny gabinet kosmetyczny. Wiedziałam, że w swoim salonie będę stawiać na jakość sprzętu i usług, ponieważ jest to jedyna słuszna droga do zbudowania zaufania klientów. Z doświadczenia wiedziałam, że najpopularniejszym zabiegiem kosmetycznym jest ostatnio depilacja laserowa. Postanowiłam przeznaczyć na ten cel duże środki, ponieważ wiedziałam, że inwestycja szybko się zwróci.

Zdecydowałam się na kupno lasera lightsheer duet

laser lightsheer duet do depilacjiJako kobieta wcale się nie dziwiłam, że kobiety chcą się pozbyć zbędnego owłosienia laserowo. Takie zabiegi dawały długotrwały efekt, a poza tym były całkowicie bezbolesne i bezpieczne. Rozmawiałam z moją byłą pracodawczynią, która pomagała mi w urządzaniu mojego gabinetu. Poleciła mi ona laser lightsheer duet do depilacji. Był to laser, z którego ona sama korzystała w swoim salonie. Był więc on sprawdzony i z tego, co się dowiedziałam bardzo popularny. Laser lightsheer duet działa bezinwazyjnie, dlatego jest tak popularny wśród klientek salonów kosmetycznych. depilacja następuje poprzez działania promieni laserowych o długości 800nm. Zabieg ten jest dość kosztowny, ponieważ należy wykonać kilka zabiegów, aby usunąć całe zbędne owłosienie. Jednakże jego zaletą jest fakt, że po serii zabiegów efekt utrzymuje się nawet przez kilkanaście lat. Oczywiście wszystko zależy od indywidualnych cech klienta. Niektóre włosy są bardziej odporne na promienie lasera, inne mniej. Laser lightsheer duet posiada kilka wymiennych głowic, dzięki którym można dotrzeć w najbardziej wrażliwe punkty na ciele klienta. Jest to znaczna przewaga depilacji laserowej nad innymi formami tego zabiegu kosmetycznego. Depilacja laserowa, jako jedyna jest przeznaczona do każdej części ciała. Ryzyko powikłań po zabiegu jest praktycznie zerowe, wynosi mniej niż 0.1%. Dzięki temu klienci często wybierają tę formę depilacji laserem lightsheer duet jako bezpieczną i skuteczną.

Zainwestowałam w tego typu laser lightsheer duet i to był bardzo dobry wybór. Laser nie należał do takich urządzeń kosmetycznych, ale inwestycja bardzo szybko mi się zwróciła. Klienci byli zadowoleni, ponieważ depilacja tym sprzętem gwarantowała bardzo dobre efekty zabiegu. W dodatku leser lightsheer duet jest urządzeniem dokładnym i szybkim. Jestem bardzo zadowolona z tego urządzenia. Zapewnia mi ono duży ruch w salonie i jeszcze nigdy nie miałam reklamacji.