Przed zimą kupmy sobie produkty do dezynfekcji

Wielkimi krokami zbliża się do nas kolejny sezon zimowy. Kolejny, ale inny od tych, które znaliśmy jeszcze do niedawna. Zima to przecież sezon grypowy, a na dodatek czeka nas kolejna fala pandemii koronawirusa, z którą zmagamy się od wielu miesięcy. To wszystko razem sprawia, że musimy z jeszcze większą uwagą i ostrożnością podchodzić do kwestii swojego zdrowia. Najważniejsze jest to, żebyśmy pamiętali o podstawowych zasadach higieny, czyli częstej dezynfekcji rąk i ich dokładnym myciu.

Dezynfekujmy ręce przy każdej możliwej okazji

ecolab produkty do dezynfekcjiJeśli chcemy zwiększyć swoje szanse na uniknięcie zachorowania na grypę lub też wspomnianego koronawirusa to musimy stosować się do zasady DDM. Jest to zasada, na którą składają się tylko trzy elementy. Mowa oczywiście o zachowaniu dystansu od innych, dezynfekcji rąk oraz noszeniu maseczek. W sezonie zimowym przestrzeganie tej zasady będzie szczególnie istotne dla naszego zdrowia. Jeśli chodzi o dezynfekcję dłoni to warto robić to jak najczęściej – najlepiej przy każdej możliwej okazji. Dezynfekujmy dłonie po zakupach w sklepie, po tankowaniu paliwa na stacji czy po wyjściu z jakiegoś miejsca publicznego. Przy częstej dezynfekcji ważne jest to, żeby stosować najwyższej jakości ecolab produkty do dezynfekcji. Wybierajmy takie płyny i żele, które nie podrażniają i nie wysuszają skóry. W internecie można kupić nawet liquidy w sprayu, które bardzo łatwo się rozpylają i bardzo szybko wsiąkają w skórę dłoni. Markowe produkty do dezynfekcji dłoni bardzo często zawierają jednocześnie kosmetyki, które dbają o skórę i chronią ją przed wysuszeniem czy podrażnieniem. Nie oszczędzajmy na środkach do dezynfekcji dłoni tylko kupmy sobie produkty najlepszej jakości. I już teraz zróbmy sobie zapasy przed kolejną zimą. Jeśli zacznie nam się kolejna fala zachorowań na covid19 a do tego jeszcze przybywać będzie zachorowań na grypę to na pewno ceny płynów i żeli do dezynfekcji zaczną bardzo szybko rosnąć. Kupując te produkty dzisiaj możemy sobie zapewnić bezpieczeństwo w okresie wzmożonych zachorowań i infekcji.

Odkąd pojawił się u Nas covid19 zaczęliśmy dezynfekować dłonie i nosić maseczki. Wcześniej nawet o tym nie myśleliśmy chociaż grypa była i będzie z nami zawsze. Dezynfekcja rąk to bardzo dobra praktyka, która powinna pozostać z nami już na zawsze. W ten sposób można się uchronić przed wieloma wirusami i zarazkami. Najważniejsze jest to, żeby używać produktów do dezynfekcji, które dodatkowo chronią naszą skórę. Kupmy po prostu porządny płyn lub żel z dodatkowymi składnikami kosmetycznymi.