Spodnie od dresu w kolorze moro

 

Każdy preferuje inny styl ubioru i nie mnie to oceniać kto co lubi. Są tacy, którzy dobrze się czują cały dzień w dresie. Są też tacy, którzy pewniej i wygodniej czują się w bardziej służbowym i oficjalnym stroju. Niemniej jednak strój powinien być dopasowany do okoliczności.

Zastosowanie spodni dresowych moro

spodnie dresowe moroWiadomo, że do biura czy na spotkanie biznesowe nie ubierzemy się w spodnie dresowe moro. No chyba, że na służbowy wyjazd integracyjny już tak. Strój jest odzwierciedleniem naszej kultury osobistej oraz wyrażeniem szacunku do drugiej osoby. Uważam, że należy dbać godnie o swój wizerunek poprzez wygląd i dobranie odpowiedniego stroju do okoliczności. Spodnie dresowe moro nie nadają się na spotkanie biznesowe na szczeblu prezesowskim, ale na party w ogrodzie już tak. Kobieta spodnie moro może założyć praktycznie do każdej stylizacji. W połączeniu z odpowiednimi dodatkami można stworzyć naprawdę wyjątkowy strój. Mężczyzna natomiast w spodniach dresowych moro może udać się na przykład na ryby. Dzisiaj wzór moro jest bardzo popularny w różnych kręgach. Niegdyś kolor ten był używany do maskowania się na polu bitwy. W ten sposób łatwo było się ukryć poprzez zakamuflowanie w otoczeniu. Zanim jednak mundury moro przeniknęły do życia bojowego, były mundurem roboczym. Dzięki bogactwie wzoru miały maskować brud i plamy na odzieży ochronnej pracownika. Z czasem jednak zaczął przenikać do innych dziedzin życia społecznego, stając się w ten sposób ulubionym wzorem na tkaninach outdoorowych. Przeniknął także do życia survivalowego i znalazł wiele zastosowań w różnych sportach i konkurencjach. W dzisiejszych czasach jest modnym wzorem stosowanym na wielu rodzajach odzieży zarówno męskiej jak i damskiej, w tym między innymi na spodniach dresowych moro. Są one wygodne i uniwersalne, dzięki zastosowaniu tkaniny o różnorodnym wzorze. Faktycznie jest to zestaw kolorystyczny na którym brud i zanieczyszczenia nie są tak mocno widoczne. Mimo, że o tą tkaninę należy dbać i czyścić tak samo jak każdą inną, to można na niej wiele ukryć. W warunkach przetrwania, jak na przykład podczas obozu harcerskiego bez dostępu do bieżącej wody, spodnie dresowe moro mogą się okazać bardzo praktyczne.

Dzisiaj kolor moro znalazł zastosowanie między innymi w Wojskach Lądowych, w Policji, w polowaniach czy stylizacjach wielu projektantów. Print ten jest bardzo modnym wzorem popularnym na całym świecie. Gdyby się zastanowić nad jego popularnością, to nie kojarzę żadnego wzoru, który byłby równie sławny i rozpoznawalny jak moro.