Sprzedaż środków do mycia samochodów

 

Pragnąc otworzyć własny biznes długo zastanawiałam się nad tym, w co warto we współczesnym świecie inwestować. Mój mąż powiedział, że najlepiej będzie, jak pójdę w motoryzację, a właściwie to w środki do czyszczenia aut. Po szkole handlowej wiedziała, w jaki sposób mam sprzedawać, nauczyłam się o produktach, jakimi są płyny do mycia auta. Gdy otworzyłam sklep z tymi środkami, od razu miałam bardzo dużą ilość klientów. Moje płyny miały bardzo dobre właściwości.

Dlaczego środki do mycia auta się sprzedają?

środwk do mycia autaProwadziłam zarówno sprzedaż internetową oraz na miejscu, w moim mieście. Moi klienci kupowali tylko dobre środki do czyszczenia samochodów, które nadawały się do mycia w warunkach domowych oraz w myjni. Najlepiej się sprzedawał środek do mycia auta, który był w formie aktywnej i czyszczącej piany do mycia różnych karoserii samochodowych. Był on zdecydowanie najbardziej skutecznym środkiem, który czyścił i pielęgnował samochód od zewnątrz. Kupowali go kierowcy pojazdów osobowych, ale i również ci, którzy mieli własną firmę, w tym osoby przewozowe. Aktywna piana jest bardzo łatwa w obsłudze. Takie środki do czyszczenia nie są też drogie i w związku z tym jest tak bardzo dobrze sprzedawana. Tak samo jest z płynem do czyszczenia felg oraz z płynem do szyb. Sprzedaję również, jak już wspomniałam płyny do czyszczenia aut pod ciśnieniem, które stosuje się w myjniach samochodowych. Płyny te rozcieńczane są z wodą w zależności od tego, jaką mamy porę roku i jaki mamy skład chemiczny. Mniej rozcieńczony płyn musi być zima. bo wtedy środek lepiej działa. Oprócz powyższych produktów, w moim sklepie na uwagę zasługują środki do mycia samochodu, które nadają się do wewnętrznego stosowania. Są to więc różnego rodzaju spraye do kokpitu, które działają odpychająco na kurz. Bardzo popularne są także środki do prania tapicerki i tutaj również warto wspomnieć o aktywnej pianie, która pozbawia wszelkich plam oraz zabrudzeń. Nie mniej jednak aż osiemdziesiąt procent moich zysków pochodzi ze środków do zewnętrznego stosowania.

Na koniec mogę powiedzieć o tym, że mój mąż miał rację sugerując mi, abym poszła w motoryzację. Chociaż nigdy nie wiedziałam, do czego służy płyn do felg lub wosk do karoserii, dziś jestem w tym zakresie specjalistą. Potrafię doradzić każdemu. U mnie są najlepsze i najtańsze środki do mycia samochodów, które kupują zarówno osoby prywatne, jak i firmy podsiadające własną myjnię samochodową lub tez ci, którzy na co dzień zajmują się transportem i muszą mieć zawsze czyste auta.