Stojaki na plakaty, które sprawdzą się w kinie i domu

 

Jako właścicielka kina kameralnego kina studyjnego muszę zwracać sporą uwagę na to by moi goście czuli się w u mnie jak najlepiej. W swojej działalności pragnę bowiem odchodzić od typowo komercyjnych konwencji, które dominują w multipleksach. Pragnę by tworzone przeze mnie miejsce było co prawda profesjonalne, ale również przytulne, kameralne i najzwyczajniej w świecie ładne. Na kreowaną przeze mnie przestrzeń pozytywnie wpłynęły zwłaszcza plakaty filmowe, które wiszą na estetycznych, urokliwych stojakach. 

Stojak na plakat – tanie i wygodne rozwiązanie

eleganckie stojaki na plakatyKiedy zakładałam swoją działalność liczyłam się z tym, że początkowo będę musiała zainwestować w moje kino sporo pieniędzy. Wyremontowałam więc salę kinową, zmieniłam lepszej jakości ekran LED. Ponadto odświeżyłam również obicie foteli decydując się na zastosowanie mojego ulubionego koloru – purpury. Dla moich klientów kupiłam nawet przenośną maszynę do popcornu oraz ekspres kawowy, dzięki którym odbiór filmu miał być dla nich jeszcze przyjemniejszy. Kiedy uporałam się już z podstawowymi pracami remontowymi zabrałam się za upiększanie ścian. Z racji tego, że ściany kina również gruntownie odświeżyłam (zleciłam fachowcom naniesienie nowej warstwy gładzi oraz przemalowanie ścian na piękny kolor purpury, który współgrał z fotelami) postanowiłam, że nie będę przyklejać na nich plakatów. Jak jednak wiadomo plakaty filmowe są niezbędnym elementem każdego kina, za pomocą internetu zaczęłam więc szukać innych rozwiązań. Moją uwagę zwróciły eleganckie stojaki na plakaty, które od razu mi się spodobały. Wykonane były z wysokiej jakości metalu, ponadto występowały w wielu kolorach (ja zdecydowałam się na grafitowe, które najlepiej współgrałyby z zaprojektowaną przeze mnie przestrzenią). Stojaki na plakaty występują w kilku standardowych rozmiarach (A1, A3, B1, B3 itp), dzięki czemu pasują one do większości plakatów. Niektóre modele posiadają również specjalne półeczki na ulotki, które również idealnie sprawdziły się w przypadku mojej działalności. Mogłam dzięki nim udostępnić zaprojektowane przeze mnie broszurki, w których przedstawiłam ofertę mojego kina. Niewątpliwym atutem zamówionych przeze mnie stojaków był również to, że można je składać oraz dowolnie regulować ich wysokość. Są również bardzo lekkie i nie osiada na nich kusz. Plakaty te mogę także ustawiać w wybranym przeze mnie miejscu, przymocowywane do ścian ramy nie dają takich możliwości.

Polecam wszystkim właścicielom mniejszych firm tego typu stelaże, które posiadają sporo atutów. Są tanie, lekkie, łatwo się je przenosi i składa. Ponadto prezentują się również bardzo elegancko i stylowo, podkreślają wystrój mojego kina i stanowią swoistą ozdobę. Pełnią także ważną funkcję użytkową: informują moich klientów o repertuarze, cenach biletów oraz promocjach. Praktyczne kieszonki na ulotki, które znajdują się pod główną ramą dają możliwość dystrybucji ulotek oraz broszur. Polecam wszystkim to tanie i praktyczne rozwiązanie.