Stolarz zamontował nam solidny blat

 

Mój mąż jest stolarzem. Prowadzi firmę od wielu lat. Poznałam Arkadiusza kiedy moi rodzice zdecydowali się na remont w kuchni. Zamówili stolarza do domu aby dokonał pomiarów kuchni i zaprojektował meble na wymiar. Arek od razu mi się spodobał. Zrobiła na mnie dobre wrażenie. Był bardzo uprzejmy i konkretny. Szczegółowo wypytał się jakie meble moim rodzicom się podobają. Dopytywał co i gdzie moja mama trzyma w dotychczasowych szafkach. Chciał wiedzieć jak najwięcej żeby przygotować dobry projekt.

Rodzice zamówili piękny blat

blaty kuchenneStolarz w ciągu tygodnia przygotował projekt naszej kuchni. Umówił się z nami na spotkanie i przyniósł ze sobą wizualizację naszej kuchni. Meble, które zostały przez niego zaprojektowane od razu nam się spodobały. Wszystko w kuchni było przemyślane. Każdy zakamarek został bardzo dobrze wykorzystany. Rodzice byli zachwyceni projektem. Oczywiście kuchnia przygotowywana na wymiar jest droższa od zwykłych mebli kupionych w sklepie ale rodzice chcieli zrobić porządny remont i zdecydowali się na zakup porządnych mebli a także blatu. Blaty kuchenne można wybierać w różnych kolorach a także mogą być wykonane z różnych materiałów. Teraz już na wszystkim się znam bo pomagam Arkowi w prowadzeniu firmy. Kiedy z rodzicami zdecydowaliśmy się na remont jeszcze nie byłam taka obeznana. Arek na prawdę bardzo dobrze nam we wszystkim doradził. Blat, na który się ostatecznie rodzice zdecydowali jest bardzo porządny. Można na nim stawiać gorące posiłki. Pięknie prezentuje się w naszej kuchni i idealnie pasuje do naszych mebli. Arek samodzielnie przygotowywał projekty a także sam dokonywał montażu. Podobała mi się jego niezależność. Po skończonym remoncie u nas w kuchni zaprosiłam go na kawę i tak od trzech lat jesteśmy razem po ślubie i codziennie pijemy wspólną kawę. Nasza kuchnia jest także przygotowana przez mojego męża. Wszystkie meble, które mamy w domu są doskonałe i bardzo solidne.

Najbardziej podoba mi się jednak kuchnia bo to serce domu moim zdaniem. Blat, który mamy w kuchni jest duży, czarny i solidny. Mogę na nim kroić i kłaść gorące posiłki nawet te prosto z piekarnika. Jestem zachwycona tym, że mam tak bardzo zdolnego męża. Śmiało polecam jego usługi wśród znajomych i nie tylko bo mam pewność, że wszystko będzie solidnie wykończone. Nasza firma jest już bardzo rozwinięta. Mój mąż już nie zajmuje się wszystkim sam. Zatrudnił trzech stolarzy, którzy mu pomagają w projektach i montażach. Od kilku lat blaty naszej firmy są doceniane na lokalnym rynku.